www.gminarybno.pl

Drukuj

KOMUNIKAT WOJEWODY WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

Opublikowano 2013-03-14 09:27:45. Artykuł wyświetlono: 1076 razy.

Szanowni Państwo,

W dniu 19 marca 2013 r. wraz z kolejnym etapem wyłączenia emisji analogowych telewizji naziemnej nastąpi zmiana kanału, na którym z obiektu Iława/Kisielice na obszarze części woj. warmińsko-mazurskiego nadawany jest multipleks cyfrowy MUX-3 z programami: TVP1, TVP2 HD, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia oraz TVP Polonia. Dotychczasowa emisja na kanale 46 będzie kontynuowana na kanale 48.

Widzowie, którzy odbierają naziemną telewizję cyfrową z nadajnika Iława/Kisielice 19 marca br. powinni dokonać ponownego automatycznego wyszukania kanałów cyfrowych – programy telewizyjne nie znikną, zmieni się tylko kanał, na którym będzie można je oglądać.

Szczegółowe informacje o procesie cyfryzacji telewizji naziemnej można uzyskać na stronie www.cyfryzacja.gov.pl oraz dzwoniąc na bezpłatną infolinię 800 007 788.

Liczę, że nadchodzące zmiany nie przysporzą problemów, a wyłącznie przyjemność oglądania polskiej telewizji w dobrej jakości.

Wojewoda Warmińsko-Mazurski
/-/ Marian Podziewski         
 
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka