Konferencja na temat źródeł finansowania inwestycji w przedsiębiorstwach

Opublikowano 2016-06-28 13:57:27. Artykuł wyświetlono: 1665 razy.

Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie jako Instytucja Pośrednicząca Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 zaprasza na konferencję poświęconą omówieniu możliwych źródeł finansowania inwestycji w przedsiębiorstwach regionu.

Konferencja zbiega się z terminami ogłoszenia konkursów w ramach Poddziałań Osi Priorytetowej I Inteligentna Gospodarka Warmii i Mazur Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020, tj.:

• poddziałanie 1.4.2 „Pakietowanie produktów i usług” - schemat B
  • Poddziałanie 1.4.3 „Technologie informacyjno-komunikacyjne w działalności MŚP”
  • poddziałanie 1.4.4 „Internacjonalizacja MŚP”

koordynowanych przez Warmińsko-Mazurską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie.

Na konferencję zapraszamy w dniu 29 czerwca 2016 r. (środa) do Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie, ul. Jagiellońska 91A, godzina 10:00.

ZAŁĄCZNIKI: