Konferencja 'Prosto o RPO WiM 2014-2020'

Opublikowano 2019-03-04 08:45:38. Artykuł wyświetlono: 1240 razy.

Dnia 25 lutego 2019 roku odbyła się uroczysta konferencja zorganizowana przez Samorząd Województwa Warmińsko - Mazurskiego. Podczas spotkania zaprezentowane zostały kierunki rozwoju społeczno-gospodarczego województwa warmińsko-mazurskiego do roku 2025.

Nie zabrakło również tematów związanych z wdrażaniem środków z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w województwie warmińsko-mazurskim. Byli również dostępni konsultanci Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego oraz przedstawiciele Punktów Informacji Funduszy Europejskich. Wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski wspólnie z Dyrektorem Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich i Rolnictwa zreferowali przebieg realizacji oraz funkcjonowania inwestycji zrealizowanej w ramach środków z PROW dotyczącej "Wyposażenia wodnego placu zabaw w miejscowości Rybno". Wystąpienie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i odebrane zostało z dużym entuzjazmem przez zgromadzone osoby.