www.gminarybno.pl

Drukuj

Koniec sezonu kąpielowego

Opublikowano 2020-09-02 08:39:05. Artykuł wyświetlono: 678 razy.

Dnia 30.08.2020r. na plaży w Rybnie zakończył się sezon kąpielowy. Trwał od 4 lipca do 30 sierpnia 2020r.

Sezon nie należał do najłatwiejszych, ponieważ panująca epidemia związana z COVID – 19 utrudniała przygotowania do sezonu. Mimo tego sezon został otwarty i zgodnie z obostrzeniami wszystko zakończyło się bezpiecznie. Nie odnotowano żadnego przypadku związanego z COVID – 19, ani też żadnego utonięcia, czyli sezon w pełni udany.

Kierownik OSiR w Rybnie – Hanna Bem dziękuje wszystkim mieszkańcom Gminy Rybno, przybyłym gościom, sportowcom i turystom za kulturalne zachowanie się na plaży i bezpieczne korzystanie z wodnego placu zabaw – atrakcja ciesząca się niesamowitym zainteresowaniem, ratownikom za czuwanie nad bezpieczeństwem, stażystkom i pracownikom Urzędu Gminy i OSiR w Rybnie za niezbędną i serdeczną pomoc.

Nadesłała: Hanna Bem
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka