Konkurs 'Czysta i piękna zagroda - estetyczna wieś' 2012

Opublikowano 2012-04-25 14:49:59. Artykuł wyświetlono: 2017 razy.

Związek Gmin Warmińsko-Mazurskich wspólnie z Samorządem Województwa Warmińsko-Mazurskiego ogłasza XVII edycję konkursu "Czysta i piękna zagroda - estetyczna wieś 2012".

Ideą konkursu jest poprawa stanu sanitarnego i estetycznego wsi.  Konkurs rozgrywany jest w kategorii wsi, z wyłączeniem wsi, na terenie których mieści się siedziba urzędu gminy. Warunkiem uczestnictwa jest pisemne zgłoszenie, które należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 14 maja 2012. Zgłoszenie wsi następuje za pośrednictwem Urzędu Gminy, na terenie którego znajduje się wieś. Karta zgłoszeniowa udziału wsi w konkursie musi być podpisana przez Wójta Gminy, Sołtysa Wsi oraz Członka Rady Sołeckiej.

Regulamin oraz karty zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej Związku Gmin Warmińsko-Mazurskich pod adresem: www.zgwm.pl