Konkurs drzewo roku 2021

Opublikowano 2020-11-04 11:31:40. Artykuł wyświetlono: 560 razy.

Konkurs Drzewo Roku to propozycja, podobnie jak Święto Drzewa, dla osób indywidualnych, placówek edukacyjnych, urzędów administracji państwowej i samorządowej, instytucji, organizacji społecznych oraz regionalnych i lokalnych wspólnot mieszkańców.

Każdy może zgłosić swoje ukochane drzewo! Z nadesłanych zgłoszeń Klub Gaja wyłoni 16 drzew – finalistów, które zawalczą o tytuł Drzewa Roku 2021. Zwycięzca będzie polskim reprezentantem w konkursie europejskim Tree of the Year 2022.

Zgłoszenia do konkursu Drzewo Roku 2021 w Polsce mozna porzesyłać do 30 listopada 2020 r. Wypełniony formularz zgłoszenia wraz z załącznikami prosimy przesłać na adres e-mail: swietodrzewa@klubgaja.pl lub na adres pocztowy: Klub Gaja, ul. Wyzwolenia 40, 43-365 Wilkowice (najlepiej nagrane na płytę CD).

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu dostępne są do pobrania pod adresem: http://swietodrzewa.pl/?page_id=1673