Konkurs fotograficzny

Opublikowano 2020-02-21 14:26:29. Artykuł wyświetlono: 768 razy.

Powiat Działdowski zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pn. „WYJĄTKOWE MIEJSCA POWIATU DZIAŁDOWSKIEGO”. Termin nadsyłania prac mija 30 września 2020 r.

konkursie może wziąć udział każdy mieszkaniec powiatu działdowskiego zajmujący się fotografią amatorsko lub profesjonalnie, który chce zrobić fotografie przedstawiające charakterystyczne miejsca powiatu działdowskiego, związane z jego położeniem geograficznym oraz posiadanymi walorami przyrodniczymi, historycznymi, kulturowymi i turystycznymi.

Do konkursu można zgłosić maksymalnie sześć zdjęć, które nie były nagradzane w innych konkursach.

Fotografie mogą zostać wykonane w okresie trwania konkursu lub pochodzić ze zbiorów uczestnika z zastrzeżeniem, że muszą przedstawiać aktualny wizerunek fotografowanego obiektu lub miejsca.

Na zwycięzców czekają nagrody!!!

Więcej informacji pod adresem: http://powiatdzialdowski.pl/uwaga-konkurs-fotograficzny/