Konkurs fotograficzny "XXI wiek"

Opublikowano 2020-02-03 11:19:16. Artykuł wyświetlono: 814 razy.

Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców terenu funkcjonowania Lokalnej Grupy Działania Ziemia Lubawska (Gmina Kurzętnik, Gmina Biskupiec, Gmina Grodziczno, Gmina Rybno, Gmina Nowe Miasto Lubawskie, Gmina Lubawa, Miasto Nowe Miasto Lubawskie, Miasto Lubawa) do udziału w konkursie fotograficznym ,,XXI wiek”.

Celem konkursu jest ukazanie wad i zalet XXI wieku, w tym rozwoju technologiczno – budowlanego, rozwój kreatywności fotograficznej oraz rozwijanie wśród mieszkańców umiejętności obserwowania oraz dokumentowania rzeczywistości.

Wywołane zdjęcie w formacie A4 wraz z płytą CD, na której znajdować będzie się zgłoszona fotografia należy przesłać korespondencyjnie lub dostarczyć osobiście na adres siedziby biura LGD Ziemia Lubawska (Wielkie Bałówki 14, 13-306 Kurzętnik) do 28 lutego 2020 r. włącznie. Decyduje data wpływu pracy do biura.

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem konkursu.

ZAŁĄCZNIKI: