Konkurs kulinarny 'Kuchnia Ziemi Lubawskiej'

Opublikowano 2013-08-13 09:04:02. Artykuł wyświetlono: 1869 razy.

Lokalna Grupa Działania "Ziemia Lubawska" zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu kulinarnego, którego celem jest aktywizowanie społeczności lokalnej oraz promowanie wizerunku kuchni regionalnej jako charakterystycznej, unikatowej i autentycznej marki regionalnej.

Ideą przewodnią konkursu jest prezentacja autorskich potraw, wypieków i produktów charakterystycznych dla regionu oraz zachowanie od zapomnienia tradycyjnych potraw, deserów, przekąsek, napoi i nalewek a także wymiana doświadczeń z partnerem projektu w tym zakresie.

W konkursie mogą brać udział Rady Sołeckie, Koła Gospodyń Wiejskich oraz grupy nieformalne mieszkańców wszystkich gmin wchodzących w skład Lokalnej Grupy Działania.

ZAŁĄCZNIKI: