Konkurs na kwiatowe logo

Opublikowano 2014-05-05 08:41:23. Artykuł wyświetlono: 1915 razy.

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno ogłasza konkurs na kwiatowe LOGO Jeglii.

1. Celem konkursu jest wykonanie graficznego symbolu (logo) dla wsi Jeglia.
  2. Logo wykorzystane będzie przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno, do wykonania kwiatowego skwerku przy Szkole.
  3. Konkurs trwać będzie od 05.05.2014r.-30.05.2014r.
  4. W konkursie mogą brać udział mieszkańcy wsi Jeglia.
  5. Uczestnictwo w konkursie jest jednoznaczne z zrzeczeniem się praw autorskich na rzecz Stowarzyszenia.
  6. Prace można wykonać ręcznie lub korzystając z technik komputerowych.
  7. Logo powinno być czytelne i łatwe do zapamiętania.
  8. Logo nie powinno być skomplikowane pod względem graficznym i kolorystycznym.

Roztrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w dniu 21.06.2014 r. na festynie rodzinnym w Jeglii.

Prace należy składać w kopercie opatrzonej hasłem „Konkurs na kwiatowe LOGO wsi Jeglia”, w której uczestnik podaje: imię i nazwisko, adres zamieszkania, projekt logo naniesiony na białą kartkę A4 lub płytę CD z zapisaną pracą, jeżeli jest ona wykonana techniką komputerową.

Prace należy składać do dnia 30.05.2014r. w sekretariacie Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Jeglii.

ZAŁĄCZNIKI: