www.gminarybno.pl

Drukuj

Konkurs wiedzy 'Odkrywamy Ziemię Lubawską'

Opublikowano 2013-10-17 09:57:28. Artykuł wyświetlono: 1133 razy.

LGD Ziemia Lubawska zaprasza do udziału w konkursie wiedzy "Odkrywamy Ziemię Lubawską".

Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy o działaniach prowadzonych przez LGD, promocja obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju ( obszar gmin Kurzętnik, Grodziczno, Nowe Miasto Lubawskie, Lubawa, Biskupiec, Rybno, Dąbrówno) oraz zainteresowanie uczniów szkół gimnazjalnych historią regionu Ziemi Lubawskiej, jej zabytkami oraz inspirowanie w odkrywaniu ciekawych miejsc pod względem przyrodniczym, historycznym i krajobrazowym.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych z obszaru LGD Ziemia Lubawska (gmina Kurzętnik, Grodziczno, Nowe Miasto Lubawskie, Lubawa, Biskupiec, Rybno, Dąbrówno, Grunwald). Uczestnikami konkursu mogą być wyłącznie uczniowie szkół gimnazjalnych zameldowani na obszarze w/w gmin. Uczestników konkursu zgłasza szkoła gimnazjalna z obszaru LGD Ziemia Lubawska.

ZAŁĄCZNIKI

 
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka