Konkursy dla najmłodszych

Opublikowano 2011-09-07 13:29:29. Artykuł wyświetlono: 2408 razy.

Elbląskie Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" zaprasza dzieci w wieku 4-10 lat do udziału w zmaganiach plastycznych i literackich.

Uczestnicy konkursu plastycznego "Mój ulubiony bohater literacki" muszą wykonać ilustrację, która przedstawiać będzie dowolną bajkową postać. Praca może być przedstawiona w formie portretu bądź scenki rodzajowej. Indywidualne prace plastyczne należy przygotować w formacie A4 lub A3. Termin zgłaszania projektów mija 10 października 2011 roku, ogłoszenie wyników nastąpi dziesięć dni później (godz. 12, scena na piętrze CSE Światowid).

Natomiast konkurs  "Moja własna bajka" skierowany jest do dzieci, które chcą stworzyć własną publikację. Temat jest dowolny, natomiast tekst nie powinien przekraczać 3 tys. znaków. Prace konkursowe należy składać do 15 października 2011 roku, a ogłoszenie wyników zaplanowano na 5 listopada w CSE Światowid (godz.12).

Projekt realizowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz ze środków samorządu województwa warmińsko-mazurskiego.

» Konkurs literacki
» Konkurs plastyczny