Konkursy, dotacje i zmiany w POKL w 2012

Opublikowano 2012-01-20 08:15:34. Artykuł wyświetlono: 1926 razy.

Regionalny Ośrodek EFS w Olsztynie zaprasza do udziału w Seminarium informacyjnym nt. „Konkursy, dotacje i zmiany w POKL w 2012 r.”, które odbędzie się w piątek 24.02.2012 o godzinie 9:30 w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Iłowo-Osadzie, przy ul. Staszica 1.

W trakcie spotkania zostaną przestawione tegoroczne konkursy o dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w woj. warmińsko-mazurskim. Doradcy kluczowi Regionalnego Ośrodka EFS w Olsztynie, Piotr Pniewski oraz Małgorzata Hołubiec, przybliżą uczestnikom spotkania najważniejsze zasady obowiązujące przy aplikowaniu i realizacji projektu w ramach POKL, najnowsze zmiany oraz konkursy w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w 2012 roku. Omówione zostaną również Plany Działań.

W programie seminarium przewidziany jest czas na indywidualne konsultacje oraz panel dyskusyjny z doradcami Regionalnego Ośrodka EFS w Olsztynie.

Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne, aby wziąć w nim udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać do biura Regionalnego Ośrodka EFS w Olsztynie na nr. fax: 89 523 73 45 lub adres e-mail: info_olsztyn@roEFS.pl

Zgłoszenie można przesłać także on-line, poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie www.olsztyn.roEFS.pl.

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 21 lutego 2012 r.

ZAŁĄCZNIKI: