Konsultacje społeczne dot. planów gospodarowania wodami

Opublikowano 2011-12-01 15:02:02. Artykuł wyświetlono: 2107 razy.

Prezes Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej prowadzi konsultacje społeczne dokumentów, służących sporządzeniu aktualizacji planów gospodarowania wodami na obszarach dorzeczy.

Przez 6 miesięcy, od 1 września 2011 do 29 lutego 2012, każdy zainteresowany może wnosić swoje uwagi i opinie do projektów następujących dokumentów:

• Harmonogram i program prac związanych z aktualizacją planów gospodarowania wodami na obszarach dorzeczy
  • Przegląd istotnych problemów gospodarki wodnej dla obszarów dorzeczy

Konsultowane dokumenty oraz interaktywny formularz ułatwiający składanie uwag zostały zamieszczone na stronie internetowej www.rdw.org.pl w zakładce konsultacje społeczne.

Więcej informacji na stronach internetowych:

Wszelkie pytania należy kierować na skrzynkę email: rdw@gdansk.rzgw.gov.pl lub pocztą tradycyjną na adres:

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gdańsku
ul. F. Rogaczewskiego 9/19