www.gminarybno.pl

Drukuj

Kopaniarze: Sołtys zorganizował Dzień Kobiet

Opublikowano 2016-03-09 08:22:24. Artykuł wyświetlono: 702 razy.

W sobotę, 5 marca o godz. 17:00 w siedzibie Koła Łowieckiego „Hubertus” w Kopaniarzach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet zorganizowana przez sołtysa wsi – Józefa Szrage, radę sołecką oraz radnego gminy Rybno – Czesława Mederskiego.

Już po raz drugi rok z rzędu Józef Szraga wraz z mieszkańcami Kopaniarzy zorganizował uroczystość z okazji zbliżającego się święta Dnia Kobiet. Pomagali wszyscy – kobiety, mężczyźni, dzieci, radny sołecki – Damian Widżgowski oraz radny gminy Rybno – Czesław Mederski. W szczególnej atmosferze życzenia paniom składali główni organizatorzy imprezy, którzy oprócz życzeń – przygotowali także kwiaty dla każdej z pań. Każdy przybyły gość przygotował coś pysznego do jedzenia, a w miłym towarzystwie mieszkańcy Kopaniarzy bawił się do późnego wieczora.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka