www.gminarybno.pl

Drukuj

Koszelewy: Festyn Rodzinny

Opublikowano 2019-06-03 15:54:00. Artykuł wyświetlono: 877 razy.

31 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach odbył się XVIII Festyn Rodzinny.

W tym roku przyświecało nam hasło "Kochanym Rodzicom". Dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I-III przedstawiły wzruszającą część artystyczną, która była podziękowaniem dla rodziców za trud wychowania. Dwie grupy z kółka tanecznego pokazały nam układy taneczne. Następnie można było zabawić się w suchym i mokrym basenie, wziąć udział w biegach na orientację, postrzelać z łuku, najmłodsi mieli tor przeszkód, odbył się również mecz piłki siatkowej między uczniami klasy ósmej a rodzicami i pracownikami szkoły. W kawiarence Mamy jak zawsze serwowały pyszne ciepłe dania i ciasta. Pogoda dopisała, festyn się udał. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za pomoc w organizacji.

Nadesłała; Barbara Kornelska
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka