www.gminarybno.pl

Drukuj

Koszelewy mistrzem Letnich Igrzysk Wsi

Opublikowano 2015-06-12 12:11:36. Artykuł wyświetlono: 1517 razy.

W niedzielę, 31 maja o godz. 13:00 na stadionie sportowym w Rybnie odbyły się Letnie Igrzyska Wsi o puchar Wójta Gminy Rybno. Udział w zawodach wzięło 8 sołectw: Szczupliny, Koszelewki, Tuczki, Żabiny, Rybno, Gralewo Stacja, Hartowiec i Koszelewy.

W niedzielne popołudnie około 150 uczestników igrzysk konkurowało ze sobą w 18 konkurencjach dla kobiet i mężczyzn tj.: przeciąganie liny, piłka siatkowa – mieszana, konkurencje dla rodzin, drużynowy czwórbój seniorów, wyciskanie odważnika do 75kg., wyciskanie odważnika od 75kg., skok w dal, pchnięcie kulą, trójbój dla sołtysów, bieg na 60m., 100m., 400m., 800m., 1000m. i 1500m. Zawodnicy Koszelew pod wodzą sołtysa wsi – Adama Kasprowicza zdobyli tytuł najlepszego sołectwa w Letnich Igrzyskach Wsi o puchar Wójta Gminy Rybno. Drugie miejsce zajął Hartowiec, a trzecie Gralewo Stacja.

Przedstawiamy wyniki w poszczególnych konkurencjach:

Bieg na 60 m. kobiet:

  1. Patrycja Kamińska (Rybno)
  2. Wiktoria Przychodzeń (Tuczki)
  3. Aleksandra Szymczak (Gralewo Stacja)

Bieg na 100 m. mężczyzn:

  1. Karol Bukowski (Hartowiec)
  2. Jacek Cioch (Koszelewy)
  3. Hubert Józefko (Gralewo Stacja)

Bieg na 400 m. kobiet:

  1. Martyna Pokojska (Żabiny)
  2. Monika Kowalewska (Hartowiec)
  3. Marlena Piórkowska (Rybno)

Bieg na 800 m. mężczyzn:

  1. Sylwester Kasprowicz (Rybno)
  2. Arkadiusz Nyga (Koszelewy)
  3. Paweł Gontarz (Żabiny)

Bieg na 1000 m. kobiet:

  1. Marlena Piórkowska (Rybno)
  2. Bożena Rozentalska (Żabiny)
  3. Daria Olszewska (Hartowiec)

Bieg na 1500 m. mężczyzn:

  1. Paweł Kaczmarski (Rybno)
  2. Grzegorz Dzwonkowski (Żabiny)
  3. Krystian Matusiak (Koszelewki)

Trójbój dla sołtysów:

  1. Adam Kasprowicz (Koszelewy)
  2. Marcin Modrzewski (Koszelewki)
  3. Elżbieta Nazar (Tuczki)

Pchnięcie kulą kobiet:

  1. Teresa Jankowska (Koszelewki)
  2. Aleksandra Szymczak (Gralewo Stacja)
  3. Marzena Uzarska (Rybno)

Pchnięcie kulą mężczyzn:

  1. Wojciech Pleta (Tuczki)
  2. Tadeusz Sypuciński (Hartowiec)
  3. Grzegorz Dzwonkowski (Koszelewy)

Skok w dal kobiet:

  1. Patrycja Kamińska (Rybno)
  2. Karolina Browarska (Hartowiec)
  3. Kamila Józefko (Gralewo Stacja)

Skok w dal mężczyzn:

  1. Jacek Cioch (Koszelewy)
  2. Paweł Kaczmarski (Rybno)
  3. Hubert Józefko (Gralewo Stacja)

Wyciskanie odważnika do 75kg.:

  1. Ireneusz Ziółkowski (Rybno)
  2. Paweł Jankowski (Hartowiec)
  3. Mariusz Rzymowski (Koszelewy)

Wyciskanie odważnika + 75kg.:

  1. Jacek Tański (Rybno)
  2. Wojciech Wiśniewski (Tuczki)
  3. Krystian Matuszak (Koszelewki)

Konkurencje rodzinne:

  1. Jakub, Iwona, Dariusz Tara (Koszelewy)
  2. Katarzyna Średzińska, Krzysztof, Szymon Kruszyńscy (Tuczki)
  3. Maksymilian, Izabela, Jarosław Józefko (Gralewo Stacja)

Piłka siatkowa – mieszana:

  1. Hartowiec
  2. Koszelewy
  3. Gralewo Stacja

Przeciąganie liny:

  1. Żabiny
  2. Hartowiec
  3. Koszelewy

Klasyfikacja końcowa Igrzysk:

  1. Koszelewy
  2. Hartowiec
  3. Gralewo Stacja
  4. Rybno
  5. Żabiny
  6. Tuczki
  7. Koszelewki
  8. Szczupliny

Tekst i zdjęcia nadesłał: Sylwester Kasprowicz

 


Galeria zdjęć skojarzona z tekstem



 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka