www.gminarybno.pl

Drukuj

Koszelewy: Spotkanie z Panią Doktor Aleksandrą Piotrowską

Opublikowano 2018-05-08 14:27:51. Artykuł wyświetlono: 550 razy.

Dnia 7 maja 2018r. Szkołę Podstawową im. Janusza Korczaka w Koszelewach zaszczyciła swoją obecnością Pani Aleksandra Piotrowska, doktor psychologii, pracownik naukowy Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego i Wyższej Szkoły Pedagogicznej ZNP w Warszawie, doradca Rzecznika Praw Dziecka i Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Pan Wójt Tomasz Węgrzynowski przedstawił dorobek naszego gościa, Honorowego Obywatela Gminy Rybno. Pani Doktor zajmuje się propagowaniem wiedzy psychologicznej współpracując w tym zakresie jako ekspert z prasą, stacjami radiowymi i telewizyjnymi. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem słuchaczy. Pani Doktor niezwykle ciekawie i przystępnie opowiadała o sztuce wychowania dzieci. Zgromadzeni z wielkim zainteresowaniem słuchali słów i rad pani psycholog. W imieniu całej społeczności szkolnej pani dyrektor Barbara Kornelska serdecznie podziękowała pani Aleksandrze Piotrowskiej za poświęcony czas wręczając ręcznie wykonany przez członkinie Stowarzyszenia Kraina Srebrnych Łąk kosz kwiatów.

Nadesłała: Barbara Kornelska
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka