www.gminarybno.pl

Drukuj

Koszelewy: Trwa budowa sali sportowej

Opublikowano 2018-12-04 15:12:26. Artykuł wyświetlono: 259 razy.

W ramach realizacji inwestycji pn. „Budowa sali sportowej z zapleczem przy Szkole Podstawowej w Koszelewach na działce nr 292” wykonane zostały ławy i ściany fundamentowe wraz z zasypem oraz zalaniem posadzki na gruncie.

W chwili obecnej trwa murowanie ścian nośnych obiektu. Przed nadejściem okresu zimowego planowane jest zadaszenie budynku.

Celem inwestycji jest budowa nowego budynku sali gimnastycznej oraz przede wszystkim poprawa dostępności uczniów do infrastruktury sportowej. Dzięki pozyskanemu dofinansowaniu, obiekt zostanie wyposażony w niezbędny sprzęt sportowy.

Zakończenie realizacji niniejszej inwestycji planowane jest do końca 2019 roku.

Całkowita wartość inwestycji to kwota 841.151,82 złotych, z czego wartość dofinansowania unijnego opiewa na sumę 698.071,90 złotych.
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka