www.gminarybno.pl

Drukuj

Koszelewy: Turniej w Dmuchanych Kulach o Puchar Wiceprzewodniczącego Rady

Opublikowano 2018-06-21 11:57:08. Artykuł wyświetlono: 835 razy.

W poniedziałek, 18 czerwca o godz. 12:00 na orliku przy Szkole Podstawowej w Koszelewach odbył się turniej piłki nożnej „Bubble Football” o Puchar Wiceprzewodniczącego Rady Gminy Rybno – Dariusza Tary.

Do turnieju zgłosiły się cztery mieszane drużyny: Smerfy, Niebiescy, FCD oraz Lodziarze, które rozegrały zawody systemem „każdy z każdym” 1x8 minut. Turniej poprowadził Sylwester Kasprowicz wraz z Zuzanną Knozowską oraz Dariuszem Tarą. Po 6 emocjonujących spotkaniach drużyna FCD z 7 punktami na koncie zajęła I miejsce w turnieju. Drugie miejsce zajęli Lodziarze (4 pkt.), a trzecie drużyna – Niebieskich (3 pkt.). Nagrody dla wszystkich zawodników oraz puchary ufundowane przez Wiceprzewodniczącego Rady Gminy Rybno wręczali: Dyrektor Szkoły Podstawowej w Koszelewach – Barbara Kornelska, Dariusz Tara oraz Sylwester Kasprowicz. Zostało wręczone także wyróżnienie za strzelenie najładniejszej bramki w turnieju, które otrzymała – Andżelika Karpińska.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka