www.gminarybno.pl

Drukuj

Koziołek Niematołek odwiedził przedszkolaków

Opublikowano 2015-04-20 13:00:50. Artykuł wyświetlono: 1531 razy.

W piątek, 17 kwietnia Gminną Bibliotekę Publiczną w Rybnie odwiedzili aktorzy ze Studia Małych Form Teatralnych ART-RE z Krakowa ze spektaklem pt.: "Przygody Koziołka Niematołka" opartym na motywach znanej opowieści Kornela Makuszyńskiego „Koziołek Matołek”.

Przedstawiona historia opowiadała o Koziołku, który wyruszył w świat w poszukiwaniu Pacanowa. Po drodze odwiedził on kilka kontynentów, gdzie spotykał różnych ludzi. Koziołek Niematołek w trakcie swej wędrówki zetknął się z nowymi kulturami, obyczajami i językami. Barwny spektakl, w atrakcyjnej formie ukazał różnorodność kultur z jakimi można się zetknąć na świecie i przekonał, że warto je poznawać. W przedstawieniu uczestniczyły dzieci z oddziałów przedszkolnych w Rybnie.

Tekst i zdjęcia nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka