www.gminarybno.pl

Drukuj

Kubusiowe przedstawienie dla babci i dziadka

Opublikowano 2015-01-27 15:34:49. Artykuł wyświetlono: 1836 razy.

21 stycznia 2015 roku dzieci z Przedszkola w Rybnie zaprosiły babcie i dziadków na niecodzienny występ w ramach ogólnopolskiego konkursu „Kubusiowe piosenki”. Cała uroczystość utrzymana była w klimacie filmów o Kubusiu Puchatku i jego przyjaciołach.

W jednym miejscu spotkało się kilka pokoleń – były prababcie, babcie, dziadkowie, rodzice i rodzeństwo przedszkolaków. Po powitaniu gości i złożeniu im życzeń, dzieci z obu grup zaprezentowały program artystyczny.

Zaproszeni goście wzięli udział w zabawach tanecznych z wykorzystaniem piosenek z płyty „Śpiewaj z Kubusiem”. Dzieci spróbowały swoich sił jako modele i modelki przebrane za bohaterów ze Stumilowego Lasu. Później babcie i dziadkowie zostali obdarowani upominkami wykonanymi przez swoje wnuczęta.

Dyrektor przedszkola składa serdeczne podziękowania gościom za tak liczny udział w spotkaniu, strażakom za udostępnienie sali OSP, dyrektorowi Gminnej Biblioteki Publicznej za wypożyczenie i obsługę sprzętu nagłaśniającego, rodzicom przedszkolaków za przygotowanie kostiumów dla dzieci, pracownikom przedszkola za przygotowanie dekoracji oraz słodkiego poczęstunku, pani Magdalenie Waszk za pomoc w przygotowaniu sali oraz za upieczenie rogalików.

Tekst i zdjęcia nadesłała: Joanna Psiuk
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka