Lato pożegnane

Opublikowano 2011-08-30 09:55:16. Artykuł wyświetlono: 4231 razy.

W piątek 26 sierpnia na plaży nad jeziorem Zarybińskim odbyła się impreza związana z zakończeniem sezonu letniego 2011.

Parada motocykli, występ kabaretu, "polski Elvis", zabawa taneczna - to atrakcje, które czekały na mieszkańców i turystów licznie zgromadzonych na rybieńskiej plaży.

Imprezę zapoczątkowała parada motocyklowa, po której rozpoczęła się część muzyczno-rozrywkowa. Na scenie wystąpił kabaret EWG (Eksportowy Wytwór Gminny) z Doruchowa, który doskonale radził sobie z rozbawianiem widzów. Po sporej porcji śmiechu publiczność wysłuchała hitów z repertuaru króla rock and rolla - Elvisa Presleya, w którego rolę wcielił się Mirosław Deredas z Nowego Miasta Lubawskiego.

Ostatnia impreza lata była zarazem pierwszą imprezą, podczas której wykorzystano zakupioną kilka dni wcześniej scenę mobilną w ramach projektu "Wyposażenie obiektu kultury - biblioteki w Rybnie" realizowanego ze środków pochodzących z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.