www.gminarybno.pl

Drukuj

'Mała Piłkarska Kadra Czeka' - eliminacje

Opublikowano 2014-05-29 13:29:09. Artykuł wyświetlono: 1727 razy.

W dniu 28 maja na boisku wielofunkcyjnym przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach odbyły się rejonowe eliminacje turnieju piłki nożnej szkół podstawowych "Mała Piłkarska Kadra Czeka".

W eliminacjach rywalizowało sześć drużyn. Gminę Iława reprezentowała drużyna z Rudzienic, przedstawicielami gminy Lubawa byli uczniowie z Kazanic. Kolejni zawodnicy przyjechali z Dąbrówna, Nidzicy - uczniowie ZS nr 3 , Iłowa i Rybna.

Po zakończeniu rozgrywek 1 miejsce zdobyła drużyna z Rudzienic, na drugim miejscu, po zaciętej grze znalazła się drużyna z Kazanic. III miejsce zdobyli przedstawiciele Iłowa, IV miejsce - drużyna z Dąbrówna. Na piątym miejscu znalazła się drużyna z Rybna, a na VI reprezentacja Nidzicy

nadesłała: Marzena Borkowska
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka