www.gminarybno.pl

Drukuj

Mamy Mistrza!

Opublikowano 2017-05-19 13:55:05. Artykuł wyświetlono: 1274 razy.

Cezary Pleta, uczeń klasy IIa ZSZ w Rybnie zajął I miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów kick-light – 94 kg, które odbyły się w Kartuzach w dniach 24 – 26 marca 2017 r., tym samym obronił tytuł z ubiegłego sezonu, zdobyty podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu w formule KICK-LIGHT.

Jest to już kolejny sukces Czarka, w kwietniu ubiegłego roku zdobył tytuł Wicemistrza Polski Juniorów full-contakt – 91 kg w Piotrkowie Trybunalskim.
Czarek swoje pasje sportowe rozwija już od kilku lat w klubie MUKS Olimpia – Nowe Miasto Lubawskie. Na swoim koncie ma już wiele zwycięstw.
Po raz pierwszy sukces odniósł 12.12.2015 r. w Gdańsku podczas Mistrzostw Polski Północnej w Kickboxingu, gdzie zdobył pierwsze miejsce i szansę na pokazanie swoich umiejętności w mistrzostwach ogólnopolskich.
Sukcesem zakończyły się też dla Czarka Mistrzostwa Polski północnej teakwon-do, gdzie zajął 2 miejsce w dwóch kategoriach: lihgt- contakt +84kg oraz semi contact +185cm.
Dzięki swoim sukcesom i umiejętnościom Czarek dostał się do ścisłej kadry narodowej juniorów i już we wrześniu będzie reprezentował Polskę podczas Mistrzostw Europy w Macedonii.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Cezary Pleta
Joanna Gawlik

 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka