www.gminarybno.pl

Drukuj

Mieszkanka Rybna w finale MISS POLSKI 2017

Opublikowano 2017-12-12 12:29:14. Artykuł wyświetlono: 1076 razy.

Mieszkanka Rybna Wioletta Urbańska znalazła się w gronie 24 finalistek Konkursu Miss Polski 2017.

Konkurs co roku odbywa się etapowo. Pierwsze eliminacje organizowane są na poziomie regionalnym, następnie zwyciężczynie regionów, wicemiss i zaproszone Panie biorą udział w ćwierć finale, a następnie w półfinale. Wyłonione finalistki rozpoczynają zmagania o tytuł najpiękniejszej. Tegoroczna gala finałowa Miss Polski 2017 odbyła się ponownie w Krynicy – Zdroju. W konkursie wzięły udział 24 kandydatki z różnych zakątków Polski i świata, które do finałów trafiły dzięki udziałowi w konkursach regionalnych Miss Polski oraz castingach.
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka