Mistrzostwa powiatu w piłce ręcznej

Opublikowano 2018-11-15 08:26:41. Artykuł wyświetlono: 1348 razy.

Dnia 05.11.2018r w hali OSiR w Rybnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

Do turnieju zgłosiło się 7 drużyn : SP. NARZYM, SP.IŁOWO, SP. nr 1 DZIAŁDOWO, SP.RYBNO, SP. nr 2 LIDZBARK, GIMNAZJUM RYBNO, ZS IŁOWO, SP. nr 4 DZIAŁDOWO. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy A i B.Z każdej grupy wychodziły dwa zespoły , które grały z „każdy z każdym”.

Wyniki turnieju:
1. SP. nr 2 LIDZBARK
2. SP. nr 1 DZIAŁDOWO
3. ZS. IŁOWO
4. GIMNAZJUM RYBNO

Dnia 13.11.2018r. w hali OSiR w Rybnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców. Do turnieju zgłosiło się 5 drużyn: SP. nr 1 Działdowo, SP. Rybno, SP. Płośnica, SP. nr 4 Działdowo i Gimnazjum Rybno. Drużyny grały systemem „każdy z każdym”.

Wyniki turnieju:
1. SP. Płośnica
2. Gimnazjum Rybno
3. SP. nr 1 Działdowo
4. SP. Rybno
5. SP. nr 4 Działdowo

Wszystkie drużyny dziewcząt i chłopców otrzymały pamiątkowe dyplomy , a drużyny do trzeciego miejsca pamiątkowe puchary ufundowane przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy. Zawodników dekorował prezes PSZS z Działdowa.

Kierownik OSiR w Rybnie – Hanna Bem dziękuje wszystkim przybyłym zawodnikom i trenerom za udział w zawodach, sędziom za sprawne sędziowanie oraz kibicom za kulturalne kibicowanie.

Nadesłała: Hanna Bem