www.gminarybno.pl

Drukuj

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt

Opublikowano 2021-11-24 08:23:16. Artykuł wyświetlono: 57 razy.

Dnia 22.11.2021r. w hali OSiR Rybno odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt – Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Do turnieju zgłosiło się 5 drużyn: SP Rybno, SP Ruszkowo, SP Iłowo, SP Płośnica oraz SP Narzym.

Drużyny grały systemem „każdy z każdym”. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a drużyny do trzeciego miejsca pamiątkowe puchary i medale. Zawodników dekorowali Kierownik Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie – Hanna Bem oraz trenerzy drużyn. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w turnieju. Dziękujemy za udział w Turnieju.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. SP Iłowo
2. SP Narzym
3. SP Płośnica
4. SP Ruszkowo
5. SP Rybno
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka