www.gminarybno.pl

Drukuj

Mistrzynie województwa są z Rybna

Opublikowano 2016-04-18 15:21:00. Artykuł wyświetlono: 1319 razy.

14 kwietnia w Iławie odbył się wojewódzki finał turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". Najmłodsze zawodniczki rywalizowały w kategorii wiekowej U-8.

 

Reprezentantki powiatu działdowskiego - dziewczęta z klasy II b pod opieką Małgorzaty Urbańskiej ze Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie, zdobyły pierwsze miejsce. Podczas wszystkich meczów turnieju nie pozwoliły przeciwnikom wbić żadnej bramki. Zwycięską drużynę tworzyły: Maja Chojnacka, Anastazja Granica, Kornelia Kotulska, Julia Ogrodnik, Oliwia Pastuszka, Dorota Rosik, Antonina Tatarek, Natalia Zakrzewska.

Autor: Małgorzata Urbańska

 
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka