Nagraj film i wygraj 5 tysięcy

Opublikowano 2011-08-04 12:30:23. Artykuł wyświetlono: 2411 razy.

Nagroda w wysokości 5 tys. zł czeka na zwycięzcę konkursu filmowego „Warmia i Mazury – nasza mała ojczyzna”. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września 2011 roku.

Celem konkursu jest pokazanie regionu, jego interesujących miejsc oraz ludzi. Tematyka filmów jest dowolna a w rywalizacji mogą wziąć udział jedynie amatorzy.

Produkcje mogą być zrealizowane w dowolnej technice, zarejestrowane na nośnikach SVHS, Mini DV, DV, DV CAM, HDV lub DVD. Dźwięk filmu zarejestrowany powinien być na ścieżce audiodubbingowej (mono). W wyjątkowych wypadkach dopuszcza się możliwość zapisu w wersji stereofonicznej. Czas projekcji nie może przekroczyć 10 minut.

O wynikach konkursu zadecyduje zgodność tematyki filmu z tematem konkursu, wartość artystyczna i techniczna filmu, pomysł na film oraz wartość merytoryczna i walory edukacyjne filmu

Prace należy przesyłać na adres: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid"; Plac Jagiellończyka 1; 82-300 Elbląg. Patronem medialnym przedsięwzięcia jest TVP Olsztyn.