www.gminarybno.pl

Drukuj

Nagrody Sportowe Wójta Gminy Rybno

Opublikowano 2017-11-03 13:44:35. Artykuł wyświetlono: 494 razy.

W poniedziałek, 30 października w sali OSP w Rybnie podczas XLIV Sesji Rady Gminy Rybno odbyło się uroczyste wręczenie Nagród Sportowych Wójta Gminy Rybno.

Gratulacje oraz nagrody wręczał Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Przewodniczący Rady Gminy Rybno – Andrzej Kornacki oraz Skarbnik Gminy Rybno – Zdzisława Kanicz.

Nagrody Sportowe Wójta Gminy Rybno otrzymali:

  • Igor Napiórkowski, uczeń Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie. Jest zawodnikiem Taekwondo. Trenuje w Działdowie. Bierze udział w licznych krajowych zawodach sportowych w swojej dyscyplinie. Jego największym sukcesem jest zdobycie I miejsca w Mistrzostwach Polskiej Federacji Taekwondo, które odbyły się w Krotoszynie w kwietniu br.
  • Cezary Pleta, uczeń Zespołu Szkół w Rybnie. Na co dzień trenuje kickboxing w Międzyszkolnym Uczniowskim Klubie Sportowym OLIPMIA w Nowym Mieście Lubawskim. Z determinacją dąży do celu, o czym świadczy jego udział w Mistrzostwach Polski Juniorów w Kickboxingu w marcu br. w Kartuzach i zdobycie I miejsca.
  • Marta Lipka, studentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Collegium Medicum w Bydgoszczy. Marta od wielu lat odnosi sukcesy w kickboxingu. Trenuje w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Lubawie, reprezentując klub w licznych zawodach sportowych. W marcu br. podczas Mistrzostw Polski w Kickboxingu Seniorów uzyskała II miejsce w kategorii + 70 kg.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka