Nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Opublikowano 2021-10-20 21:13:29. Artykuł wyświetlono: 1447 razy.

20 października, podczas XXXIV sesji Rady Gminy Rybno, zostały uroczyście wręczone Nagrody Wójta za osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej nauczycielom zatrudnionym w placówkach prowadzonych przez naszą gminę.

Laureatami Nagrody Wójta w 2021r. zostali: p. Bogusław Łukwiński- dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Hartowcu, p. Michał Witkowski- nauczyciel ze Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie, p. Elżbieta Mederska- dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie, p. Joanna Maciejewska- nauczycielka Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie, p. Magdalena Czarnomska- dyrektor Szkoły Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach, p. Justyna Kalinowska- Rojek- nauczycielka Przedszkola w Rybnie oraz p. Patrycja Heleniak- nauczycielka Zespołu Szkół w Rybnie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej pracy.