Naguszewo: Odbiór robót budowlanych

Opublikowano 2019-09-25 07:27:05. Artykuł wyświetlono: 1855 razy.

24 września 2019 r. w Naguszewie odbył się odbiór robót budowlanych inwestycji pn. „Adaptacja pomieszczeń na potrzeby utworzenia Klubu „Senior+” w miejscowości Naguszewo”, który został zrealizowany w ramach Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2015-2020 Edycja 2019.

Roboty budowlane zostały rozpoczęte dnia 04.06.2018r. i zakończone zgodnie z umową oraz harmonogramem. Prace remontowo budowlane zostały wykonane przez Firmę Handlowo-Usługową Adam Malinowski, za łączną kwotę 277.380,72 zł w tym dofinansowanie 125.000,00 zł (maksymalna wartość środków możliwych do uzyskania na obiekt typu Klub Senior +).

Obiekt świetlicy wiejskiej po przeprowadzonym gruntownym remoncie zmienił się znacznie zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym. W obiekcie wymieniono całkowicie stolarkę okienną i drzwiową oraz w celu lepszego doświetlenia pomieszczenia klubowego w połaci dachowej zamontowano okna dachowe. W modernizowanym obiekcie wykonano instalację podłogowego centralnego ogrzewania z kotłem na ekogroszek, nową instalację elektryczną, oświetleniową, wodną oraz kanalizacyjną. Dodatkowo obiekt zyskał ocieploną elewację oraz dach. Obecnie w obiekcie znajdują się pomieszczenia o następującym przeznaczeniu: hol, szatnia, łazienka, WC, siłownia, pomieszczenie klubowe, aneks kuchenny oraz kotłownia.

Dla porównania poniżej zdjęcia obiektu po remoncie i sprzed remontu.