www.gminarybno.pl

Drukuj

Najlepsi uczniowie otrzymali stypendia

Opublikowano 2017-09-15 13:14:31. Artykuł wyświetlono: 1305 razy.

We wtorek, 12 września 2017r. odbyła się XLIII sesja Rady Gminy Rybno, podczas której najzdolniejszym uczniom z terenu Gminy Rybno wręczone zostały stypendia naukowe.

Stypendia otrzymali uczniowie, którzy wyróżniają się nie tylko osiągniętymi wynikami w nauce lecz także wzorowym zachowaniem i zaangażowaniem w życie szkolnej społeczności. Wyróżnienia wręczali – Wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski, Przewodniczący Rady Gminy Rybno – Andrzej Kornacki oraz Pani dr Aleksandra Piotrowska, której Rada Gminy Rybno nadała tego dnia tytuł Honorowego Obywatela Gminy Rybno.

Wyróżnieni uczniowie:

1. Aleksandrowicz Wiktoria- Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Jeglii
2. Ankiewicz Oliwia- Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Koszelewach
3. Bach Weronika- Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie
4. Bandurska Angelika- Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Rybnie
5. Bielska Agnieszka- Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Jeglii
6. Borkowska Aneta- Liceum Ogólnokształcące im. bp. Jana Chrapka w Rybnie
7. Ciechowicz Laura- Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Rybnie
8. Chała Patrycja- Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Rybnie
9. Chylińska Paulina- Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej- Curie w Rybnie
10. Chylińska Zuzanna- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
11. Chyrzyńska Amelia- Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie
12. Gajek Oliwia- Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej- Curie w Rybnie
13. Geszczyńska Karolina- Liceum Ogólnokształcące im. bp. Jana Chrapka w Rybnie
14. Gurgielewicz Julia- Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej- Curie w Rybnie
15. Januszewska Malwina- Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie
16. Kalinowska Marlena- Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej- Curie w Rybnie
17. Kamińska Zuzanna- Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie
18. Karbowska Agata- Szkoła Podstawowa. Im Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
19. Kleist Natalia- Liceum Ogólnokształcące im. bp. Jana Chrapka w Rybnie
20. Kliniewska Justyna- Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Rybnie
21. Kosińska Adrianna- Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Rybnie
22. Kowalewski Kacper- Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej- Curie w Rybnie
23. Lelińska Karolina- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
24. Lewicka Julita- Szkoła Podstawowa im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach
25. Ługowska Dominika- Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Rybnie
26. Maciejewski Mikołaj- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
27. Mederska Aleksandra- Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej- Curie w Rybnie
28. Michalska Julia- Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej- Curie w Rybnie
29. Monczkowska Kinga- Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Rybnie
30. Nazar Paulina- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
31. Orzechowska Anna- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
32. Osmański Krystian- Szkoła Podstawowa im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach
33. Pisarski Filip- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
34. Rogoziński Krzysztof- Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Rybnie
35. Rogożyńska Agata- Liceum Ogólnokształcące im. bp. Jana Chrapka w Rybnie
36. Rososińska Agnieszka- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
37. Rozentalska Anna- Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie
38. Rozentalska Marta- Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie
39. Rucińska Weronika- Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie
40. Rydel Antoni- Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie
41. Sławińska Diana- Liceum Ogólnokształcące im. bp. Jana Chrapka w Rybnie
42. Sokołowska Zuzanna- Szkoła Podstawowa im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach
43. Staszyńska Iwona- Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej- Curie w Rybnie
44. Stepnowska Emilia- Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej- Curie w Rybnie
45. Szczepańska Julia- Liceum Ogólnokształcące im. bp. Jana Chrapka w Rybnie
46. Szczepański Adrian- Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej- Curie w Rybnie
47. Szerszeń Oskar- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
48. Szumilak Agata- Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej- Curie w Rybnie
49. Tara Jakub- Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej- Curie w Rybnie
50. Tomaszewska Marta- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
51. Uzarska Paulina- Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie
52. Węgrzynowska Marta- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
53. Wieczorek Alicja- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
54. Wiergowski Karol- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
55. Wysocka Julia- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
56. Zakrzewska Natalia- Niepubliczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Hartowcu
57. Zawadzka Aleksandra- Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej- Curie w Rybnie
58. Zdrojewski Radosław- Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Rybnie
 


Galeria zdjęć skojarzona z tekstem



 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka