www.gminarybno.pl

Drukuj

Najzdolniejsi otrzymali stypendia

Opublikowano 2016-09-30 09:43:51. Artykuł wyświetlono: 2651 razy.

W dniu 29 września, podczas uroczystej sesji Rady Gminy Rybno, 48 uczniów i absolwentów naszych szkół otrzymało stypendium naukowe Wójta Gminy Rybno.

Warunkiem uzyskania wyróżnienia było osiągnięcie wysokiej średniej ocen rocznych oraz przynajmniej bardzo dobrej oceny zachowania. Podczas uroczystego wręczania nagród obecni byli goście- pani Senator RP Bogusława Orzechowska, Dyrektor Wydziału Kształcenia, Wychowania i Opieki Warmińsko- Mazurskiego Kuratorium Oświaty, pani Barbara Antczak, radni Rady Powiatu, sołtysi, dyrektorzy szkół oraz rodzice wyróżnionych uczniów.

Stypendyści odebrali pamiątkowy dyplom z rąk Pani Senator, natomiast rodzice otrzymali od Wójta, pana Tomasza Węgrzynowskiego, List Gratulacyjny z podziękowaniem za trud włożony w wychowanie dzieci.

W wygłoszonych przemówieniach, goście docenili inicjatywę władz Gminy w zakresie promowania talentów, wyrazili uznanie dla uzdolnionej młodzieży, podkreślali rolę rodziców w procesie kształcenia i wychowania oraz złożyli podziękowania wszystkim dyrektorom i nauczycielom.
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka