www.gminarybno.pl

Drukuj

Nowe organizacje ruchu na drogach gminnych

Opublikowano 2017-02-09 07:48:18. Artykuł wyświetlono: 947 razy.

W ramach porządkowania oznakowania na kolejnych drogach gminnych Starosta Działdowski (organ zarządzający ruchem na drogach gminnych) zatwierdził stałe organizację ruchu i określił ich wprowadzenie do listopada 2017 roku.

Zgodne z obowiązującymi przepisami zostaną oznakowane trzy drogi: Rybno ul. Kolonia do drogi powiatowej 1255N Prusy-Szczupliny, ul. Zarybińska w Rybnie, droga w wsi Koszelewy po wybudowaniu. W trakcie uzgodnień z Komendą Wojewódzka Policji w Olsztynie i Zarządem Dróg Wojewódzkich w Olsztynie jest organizacja ruchu dla drogi na Grabacz.

W poprzednich latach oznakowano zgodnie z organizacją ruchu zatwierdzoną przez Starostę: osiedle "Sportowa", "Zajeziorna" , "Hartowiec pod Zwiniarz", ul. Obwodowa, droga Rumian-Truszczyny, Żabiny - Koszelewy.

Poniżej do wprowadzania projekty organizacji ruchu:
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka