www.gminarybno.pl

Drukuj

Nowe pojazdy w ZGK

Opublikowano 2018-04-24 12:42:34. Artykuł wyświetlono: 951 razy.

W dniu 11.04.2018 r. Prezes ZGK w Rybnie Sp. z o.o. zakupił samochód marki Opel Combo. Kolejny zakup ZGK w Rybnie Sp. z o.o. to nowy ciągnik marki Kubota o mocy 105 KM.

Dzięki nowym pojazdom Spółka zaoszczędzi zarówno na paliwie, kosztach napraw, a także na obsłudze. Zakup nowego sprzętu, zwłaszcza nowego ciągnika przyczyni się do możliwości rozszerzenia zakresu działalności Spółki.

W najbliższym czasie planuje się m. in. wynajem ciągnika dla potrzeb Gminy w zakresie prac związanych z równaniem dróg gminnych. W niedalekiej przyszłości możliwa jest także współpraca ZGK w Rybnie Sp. z o.o. z Zarządem Dróg Powiatowych a także Zarządem Dróg Wojewódzkich w zakresie utrzymania infrastruktury drogowej.
 
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka