Obwieszczenia Gminnej Komisji Wyborczej

Opublikowano 2014-10-28 15:30:43. Artykuł wyświetlono: 1825 razy.

Obwieszczenia Gminnej Komisji Wyborczej o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Gminy Rybno i o zarejestrowanych kandydatach na Wójta Gminy Rybno.

• OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Rybnie z dnia 24 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Gminy Rybno w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

• OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Rybnie z dnia 24 października 2014 r. o zarejestrowanych kandydatach na Wójta Gminy Rybno w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.