Odbiór drogi w Groszkach

Opublikowano 2019-09-13 09:06:33. Artykuł wyświetlono: 1300 razy.

Dnia 12.09.2019 r. dokonano odbioru inwestycji pn. „Przebudowa drogi transportu rolnego w miejscowości Groszki etap I”.

Roboty wykonała firma PHU TRANS WAP Janusz Nowakowski z Gralewa. Zakres robót dotyczył pierwszego docinka drogi o długości 250,00 m i obejmował: roboty przygotowawcze, roboty ziemne, podbudowę, nawierzchnię z kostki betonowej, roboty wykończeniowe.

Inwestycja dofinansowana w 50% ze środków Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych w Olsztynie. Jest to kolejna inwestycja dofinansowana z tych środków.

W odbiorze uczestniczyli: Tomasz Węgrzynowski – Wójt Gminy Rybno, Alfons Szymański – Inspektor Nadzoru, Elżbieta Rozentalska – Radna Gminy Rybno, Sołtys Sołectwa Rumian, Piotr Chyrzyński oraz Wykonawca inwestycji Janusz Nowakowski. Powstał odcinek drogi
od drogi powiatowej w kierunku wybudowań po którym porusza się komunikacja publiczna dowożąca dzieci do szkoły.