Odbiór ulicy Strumykowej

Opublikowano 2018-10-09 15:04:30. Artykuł wyświetlono: 1691 razy.

W dniu 09.10.2018 r. dokonano odbioru drogi - ul. Strumykowej w Rybnie.

Zakończono roboty drogowe w ramach inwestycji „Przebudowa drogi gminnej nr 185061N w Rybnie, ul. Strumykowa”. Prace obejmowały: roboty przygotowawcze, ziemne, roboty związane z przedłużeniem przepustu, wykonanie podbudowy, nawierzchni z kostki betonowej oraz pobocza i barierę ochronną. W odbiorze uczestniczyli: Pan Wojciech Zgliczyński – Wykonawca robót, Pan Alfons Szymański – kierownik budowy, Pan Henryk Wiśniewski – Sołtys Sołectwa Rybno, Pan Sylwester Kasprowicz - Radny Gminy Rybno, Pan Marek Wilbrandt – Prezes ZGK w Rybnie.

Całkowita wartość inwestycji wynosi 394 408,59 zł. Zadanie jest częściowo finansowane ze środków własnych Gminy oraz pozyskanych z Rządowego Programu na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów poprzez Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej. Wysokość dofinansowania wynosi 80% tj. 315 526,00 zł.

Uroczyste otwarcie odbędzie się w piątek 12 października 2018r. o godzinie 9:30 z udziałem Wojewody Warmińsko – Mazurskiego, który w imieniu Rządu przydzielił środki na tą inwestycję.