Oddaj głos na Najpopularniejszego Sportowca w Gminie Rybno

Opublikowano 2019-02-05 08:08:26. Artykuł wyświetlono: 1466 razy.

Ruszył Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca w Gminie Rybno w 2018 roku. W dniach od 4 do 18 lutego 2019 r. można oddawać głosy na swojego ulubieńca.

Wystarczy tylko wejść w link: https://bit.ly/2Sm2Pic, wypełnić formularz, zaznaczyć odpowiedniego kandydata oraz potwierdzić swój wybór klikając w link w wiadomości zwrotnej na mailu. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas III Gali Sportu, która odbędzie się 24 lutego 2019 r. o godz. 15:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie.

Organizatorami Gali Sportu Rybno 2019 jest Gmina Rybo, OSiR Rybno, Centrum Kultury-Biblioteka w Rybnie, grupa młodzieży „W Rękach Młodych” oraz Przedsiębiorstwo Społeczne „Pyszczek i Syla” Sp. z o.o. Patronatem medialnych Galę Sportu objął: Tygodnik Działdowski oraz portal – Moje Działdowo, Działdowo dla Was i Serwis informacyjny – Syla.

Przedstawiamy listę 9 kandydatów biorących udział w III Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca w Gminie Rybno:

• Paweł Kopaczel/Wiktor Pleta - Siatkówka Plażowa/CSiR Pałac Kamieniec/SMS Ostróda
  • Przemysław Leśniewski - Piłka Nożna/GSZS Delfin Rybno
  • Monika Rozentalska - Zapasy/GSZS Delfin Rybno