www.gminarybno.pl

Drukuj

Ogłoszenie

Opublikowano 2013-01-17 14:59:51. Artykuł wyświetlono: 1416 razy.

OGŁOSZENIE

AZBEST

Każdy mieszkaniec posiadający na swojej posesji wyroby zawierające azbest ma obowiązek złożyć Wójtowi Gminy Rybno w terminie do 31 stycznia każdego roku informację zawierającą dane dotyczące ilości azbestu. Obowiązek ten dotyczy również mieszkańców, którzy zdemontowali z dachu budynku płyty azbestowe i przechowują je na swojej posesji. Spełnienie tego obowiązku jest koniecznym warunkiem, jaki należy spełnić by ubiegać się o dofinansowanie kosztów związanych z demontażem i utylizacją azbestu. Odpowiednie formularze dostępne są na stronie internetowej Gminy Rybno, w Biuletynie Informacji Publicznej oraz w Urzędzie Gminy Rybno.

 

DOŻYWIANIE DZIECI

Rodzice, którzy chcą skorzystać z pomocy w formie dożywiania dzieci w szkołach powinni złożyć w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rybnie odpowiedni wniosek w terminie do 31 stycznia. Nie złożenie wniosku jest równoznaczne z rezygnacją z dożywiania.

 

INFORMACJA DLA WŁAŚCICIELI PSÓW

Zwracam się z prośbą o zwrócenie szczególnej uwagi na swoje zwierzęta. Pozostawione bez nadzoru, biegające po ulicach psy stwarzają zagrożenie dla mieszkańców a w szczególności dla najmłodszych. Zadbasz o swojego czworonoga  - nie będzie bólu i cierpienia. Zlekceważysz - może Cię dotknąć surowa kara finansowa.

 

POZOSTAŁE INFORMACJE

  • Proszę pamiętać o obowiązku odśnieżania chodników przy swoich posesjach;
  • Umowy oraz ceny za wywóz odpadów komunalnych nie ulegają zmianie do końca czerwca 2013 r.

Z poważaniem         
Sołtys Henryk Wiśniewski
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka