www.gminarybno.pl

Drukuj

Old Boys z Gminy Rybno pokonali Gminę Płośnica

Opublikowano 2016-07-18 08:31:50. Artykuł wyświetlono: 654 razy.

W niedzielę, 17 lipca o godz. 10:00 na orliku przy Szkole Podstawowej w Koszelewach odbył się mecz Old Boys mężczyzn 35+ w piłkę nożną pomiędzy drużynami z Gminy Rybno i Gminy Płośnica.

Spotkanie, które zapowiedział Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski rozgrywane było systemem 3x15 minut. Mecz sędziował Paweł Wółkowski z Działdowa, a opiekę medyczną zapewnił – Michał Kłosowski. Przedstawiamy przebieg spotkania:
Gmina Rybno – Gmina Płośnica 1:1 (3:2 K)

I część: 5:2
- Janek Cybulski, Sławomir Drzewiński, Jacek Cioch (2), Adam Kreński – Tomasz Rusin, Wojtek Żuralski

II część: 2:4
- Janusz Cybulski, Adam Kreński, - Tomasz Rusin, Wojtek Żuralski, Jacek Wodzyński, Kazimierz Mówiński

III część: 4:4
- Sławomir Drzewiński, Jacek Cioch, Janusz Cybulski, Mariusz Licznerski – Marcin Rynkowski, Tomasz Rusin, Wojtek Żuralski.

Po rozegraniu spotkania odbył się konkurs rzutów karnych, które rozstrzygnął na korzyść zawodników z Gminy Rybno w ostatniej kolejce – Krzysztof Anisiewicz. Odbył się także konkurs rzutów wolnych, w którym zwyciężył – Sławomir Drzewiński z Hartowca. Podziękowania dla Dyrektor Szkoły Podstawowej w Koszelewach – Barbary Kornelskiej za udostępnienie szkoły oraz dla Hanny Bem – Kierownik Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie za pomoc w organizacji meczu. Drużyny oraz wyróżnieni zawodnicy otrzymali statuetki, które wręczył: Sołtys wsi Koszelewy – Adam Kasprowicz, Barbara Kornelska oraz Krzysztof Kornelski.

Gmina Rybno: Krzysztof Anisiewicz (C), Waldemar Reszka, Adam Kreński, Jacek Cioch, Mariusz Licznerski, Sławomir Drzewiński, Janusz Cybulski,

Gmina Płośnica: Krzysztof Kornelski (C), Krzysztof Groblewski, Dariusz Buńkowski, Wojtek Żuralski, Tomasz Rusin, Kazimierz Mówiński, Dariusz Czartowski, Marcin Rynkowski, Jacek Wodzyński, Marek Nowakowski.

Bramkarz meczu: Dariusz Buńskowski (Gmina Płośnica)

Strzelec meczu: Wojtek Żuralski (Gmina Płośnica)
Zawodnik konkursu: Sławomir Drzewiński (Gmina Rybno)
- Mamy nadzieje, że na przełomie września/października zorganizujemy turniej dla Old Boy-ów 35+, w którym weźmie udział więcej gmin z naszego powiatu. Ruch to zdrowie, a im człowiek starszy tym bardziej aktywny tryb życia pozytywnie wpływa na jego samopoczucie oraz zdrowie – powiedział Sylwester Kasprowicz.
 

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka