OSP Dębień jedną z najpopularniejszych jednostek w powiecie

Opublikowano 2011-12-13 12:55:17. Artykuł wyświetlono: 4993 razy.

W zorganizowanym przez Tygodnik Działdowski plebiscycie na najpopularniejszą jednostkę OSP w powiecie działdowskim drugie miejsce zajęła Ochotnicza Straż Pożarna z Dębienia.

W plebiscycie zwyciężyła OSP z Wielkiego Łęcka a trzecie miejsce zdobyli ochotnicy z Dłutowa. Strażacy z Dębienia uplasowali się za druhami z Wielkiego Łęcka mimo, iż otrzymali największą liczbę głosów w plebiscycie. Liczba głosów na daną jednostkę nie była jedynym czynnikiem wpływającym na końcowy wynik. Redakcja Tygodnika Działdowskiego brała pod uwagę także liczbę wyjazdów do akcji ratowniczo-gaśniczych (25% oceny końcowej) oraz ocenę jednostki otrzymaną podczas inspekcji przeprowadzanych przez Komendę Powiatową PSP w Działdowie (25% oceny końcowej).

Gratulujemy!