www.gminarybno.pl

Drukuj

OSP Hartowiec najlepsza w gminie

Opublikowano 2011-07-11 12:10:17. Artykuł wyświetlono: 6671 razy.

Druhowie z jednostek OSP w Gminie Rybno rywalizowali w niedzielnych (10.07.2011) zawodach sportowo-pożarniczych, które odbyły się na boisku w Dębieniu.

Podczas otwarcia turnieju wystąpili muzycy z Młodzieżowej Orkiestry Dętej działającej przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie pod batutą kapelmistrza Pana Jarosława Rolkowskiego.

Do turnieju przystąpiło osiem Ochotniczych Straży Pożarnych. Drużyny rywalizowały ze sobą w dwóch konkurencjach - sztafecie pożarniczej z przeszkodami oraz ćwiczeniu bojowym. Zmagania toczyły się pod czujnym okiem komisji sędziowskiej, składającej się ze strażaków pracujących w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Działdowie.

Najlepszy wynik uzyskała OSP Hartowiec przed jednostką OSP Rumian i OSP Dębień.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

  1. OSP Hartowiec
  2. OSP Rumian
  3. OSP Dębień
  4. OSP Jeglia
  5. OSP Żabiny
  6. OSP Rybno
  7. OSP Koszelewy
  8. OSP Truszczyny

Najlepsze jednostki otrzymały z rąk Wójta Gminy Rybno Edmunda Ligmana pamiątkowe puchary, dyplomy oraz symboliczne czeki na kwotę odpowiednio 1400, 1000 i 600 zł. Za przekazane jednostkom środki finansowe zakupiony zostanie sprzęt pożarniczy, który będzie wykorzystywany podczas akcji ratowniczo-gaśniczych.

 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka