www.gminarybno.pl

Drukuj

OSP Rumian ponownie najlepszą jednostką w gminie

Opublikowano 2017-07-11 08:27:55. Artykuł wyświetlono: 1127 razy.

W niedzielę, 9 lipca o godz. 13:00 na stadionie sportowym w Rybnie odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Udział wzięło 7 jednostek męskich: Rybno, Żabiny, Koszelewy, Rumian, Dębień, Hartowiec, Truszczyny oraz dwie drużyny żeńskie: Żabiny i Hartowiec.

Zawody zostały przeprowadzone w dwóch konkurencjach: sztafecie pożarniczej i ćwiczeniu bojowym.
Najlepsze jednostki otrzymały od organizatorów zawodów - puchary i talony pieniężne na zakup wyposażenia i sprzętu pożarniczego, a wszystkie drużyny dyplomy. Nagrody wręczali: Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Przewodniczący Rady Gminy Rybno – Andrzej Kornacki, Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP - Jerzy Chmielewski, Sekretarz Urzędu Gminy w Rybnie – Jolanta Jendrycka oraz Kierownik Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie – Hanna Bem. Zawody poprowadził - Komendant Gminny - Piotr Bojarowski (OSP Rumian). Komisję, która czuwała nad sprawnym przebiegiem zawodów powołał starszy brygadier Bogdan Cywiński z Państwowej Straży Pożarnej w Działdowie, której przewodniczył młodszy brygadier – Leszek Góralski. Drużyna męska z Rumiana oraz kobieca z Hartowca obroniły tytuł mistrza z ubiegłego roku.

Klasyfikacja końcowa kobiet:
1.Hartowiec
2.Żabiny

Klasyfikacja końcowa mężczyzn:
1.Rumian
2.Koszelewy
3.Truszczyny
4.Dębień
5.Hartowiec
6.Rybno
7.Żabiny
 

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 


Galeria zdjęć skojarzona z tekstem 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka