www.gminarybno.pl

Drukuj

OSP Rybno ponownie mistrzem

Opublikowano 2018-05-07 10:01:20. Artykuł wyświetlono: 551 razy.

W niedzielę, 6 maja o godz. 16:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się II Turniej Halowej Piłki Nożnej z okazji Dnia Strażaka o Puchar Wójta Gminy Rybno – Tomasza Węgrzynowskiego.

W zawodach organizowanych przez OSiR w Rybnie udział wzięły cztery jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Rybno: Truszczyny, Dębień, Rumian oraz Rybno. Zespoły rozegrały turniej systemem „każdy z każdym” 2x10 minut. Sędzią głównym zawodów był Krzysztof Anisiewicz.
Po emocjonujących 6 spotkaniach to OSP Rybno po raz drugi z rzędy wygrało Turniej Halowej Piłki Nożnej z okazji Dnia Strażaka o Puchar Wójta Gminy Rybno. Niewątpliwym bohaterem zespołu z Rybna został Maciej Maciejewski, który podczas turnieju zdobył aż 8 bramek. Drugie miejsce zdobyła ekipa z Rumiana, a na najniższym stopniu na podium znalazło się OSP z Truszczyn. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich drużyn pamiątkowe puchary, dyplomy oraz upominki. Nagrody wręczali: Hanna Bem – Kierownik OSiR w Rybnie oraz Komendant Gminny – Piotr Bojarowski.

Rumian – Truszczyny 3:1 (1:1)
Rybno – Dębień 2:0 (0:0)
Truszczyny – Rybno 3:5 (1:4)
Dębień – Rumian 2:4 (2:1)
Dębień – Truszczyny 2:3 (1:1)
Rybno – Rumian 3:1 (3:1)

Klasyfikacja końcowa:
1.Rybno (9 pkt.) 10:4
2.Rumian (6 pkt.) 8:6
3.Truszczyny (3 pkt.) 7:10
4.Dębień (0 pkt.) 4:9

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka