Otwarcie hali sportowej

Opublikowano 2011-09-05 12:05:59. Artykuł wyświetlono: 4119 razy.

W piątek, 2 września 2011 r. odbyło się uroczyste otwarcie hali sportowej wybudowanej przy Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie.

Uroczystość rozpoczęła się od przywitania licznie przybyłych gości, wśród których byli: Wiceminister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotr Żuchowski, Warmińsko-Mazurski Wicekurator Oświaty Marek Szter, Wicestarosta Działdowski Witold Ostrowski, Radna Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego Pani Teresa Nowakowska, Radni Rady Powiatu Działdowskiego Jerzy Chmielewski i Janusz Kaczmarek, Radni Rady Gminy Rybno.

Po części oficjalnej, podczas której odbyło się przecięcie wstęgi oraz symboliczne przekazanie klucza do obiektu głos zabrali zaproszeni goście, którzy poratulowali władzom gminy i dyrekcji szkoły nowego obiektu. Wielu z nich przekazało upominki w postaci sprzętu sportowego.

Następnie dzieci uczęszczające do Szkoły Podstawowej w Rybnie zaprezentowały program artystyczny, który wykazał iż w hali można uprawiać różne dyscypliny sportowe.

Uroczystość otwarcia nowej hali portowej uświetnił występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej działającej przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości.