www.gminarybno.pl

Drukuj

Pierwszy dzień w przedszkolu w Rybnie

Opublikowano 2011-09-05 09:05:43. Artykuł wyświetlono: 4493 razy.

Pierwszy dzień każdego roku szkolnego jest ogromnym przeżyciem nie tylko dla dzieci, rodziców, ale i dla wszystkich pracowników przedszkola. Bardzo ważna w tych momentach jest ścisła współpraca i wzajemna pomoc, aby pokonać pojawiające się trudności.

Dlatego też każdego roku organizujemy dni otwarte, by dzieci w towarzystwie rodziców poznawały nowe środowisko. Już wtedy uczestniczą w zabawach integracyjnych, poznają nauczycieli, niektóre koleżanki i kolegów. Po przekroczeniu progu przedszkola maluchy poznają swój znaczek rozpoznawczy oraz swoje miejsce w sali i w szatni. Zachęcamy rodziców, aby dzieci przyniosły swoją ulubioną zabawkę z domu, która dawałaby im poczucie bezpieczeństwa.

Od września bieżącego roku edukację w naszym przedszkolu rozpoczęło dwanaścioro trzylatków, sześcioro czterolatków, czworo pięciolatków i jeden sześciolatek.

Tekst i fot. nadesłała Joanna Psiuk
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka