Pierwszy dzwonek w Zespole Szkół

Opublikowano 2011-09-08 15:51:07. Artykuł wyświetlono: 2599 razy.

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2011/2012 w Zespole Szkół w Rybnie przybrała szczególny charakter w związku z utworzeniem Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

Na początku zabrała głos pani dyrektor - M. Anczykowska, witając zaproszonych gości, pracowników szkoły, uczniów oraz rodziców. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m. in. Wójt Gminy Rybno - p. E. Ligman, Przewodniczący Rady Gminy - p. M. Ligman, radny powiatu działdowskiego - p. J. Chmielewski. Serdecznie powitano również p. H. Lewandrowskiego - przedstawiciela firmy KIM, która ufundowała dla uczniów naszej szkoły stroje sportowe.

W swoich wystąpieniach wszyscy goście szczególnie ciepłe słowa kierowali do uczniów klas pierwszych - zarówno gimnazjum, jak i liceum oraz szkoły zawodowej. Głos zabrali również przedstawiciele I kl. ZSZ, dziękując za umożliwienie kontynuowania nauki na terenie naszej gminy i obiecując sumienne wypełnianie swoich obowiązków.

Na zakończenie p. dyrektor przekazała życzenia pani minister, pani kurator oraz pana wójta skierowane do uczniów i wszystkich pracowników oświaty.

źródło: zsrybno.republika.pl
tekst Magdalena Morawska